RWR74S4990FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S4990FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S4990FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S4990FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S4990FSRSL is described as RES 499 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM