RWR74S47R5FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S47R5FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S47R5FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S47R5FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S47R5FSRSL is described as RES 47.5 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F