RWR74S4640FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S4640FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S4640FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S4640FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S4640FSRSL is described as RES 464 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM