RWR74S17R8FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S17R8FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S17R8FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S17R8FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S17R8FSRSL is described as RES 17.8 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM