RWR74S1330FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S1330FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S1330FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S1330FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S1330FSBSL is described as RES 133 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE