RWR74S12R4FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S12R4FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S12R4FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S12R4FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S12R4FSBSL is described as RES 12.4 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"