RWR74S1212FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S1212FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S1212FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S1212FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S1212FSRSL is described as RES 12.1K OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH