RWR74S1052FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S1052FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S1052FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S1052FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S1052FSBSL is described as RES 10.5K OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.