RWR74N2210FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR74N2210FRRSL Vishay /Dale
    RWR74N2210FRRSL Vishay /Dale
    RWR74N2210FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74N2210FRRSL is described as RES 221 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE