RWR74N2151FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74N2151FRBSL Vishay /Dale
    RWR74N2151FRBSL Vishay /Dale
    RWR74N2151FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74N2151FRBSL is described as RES 2.15K OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.