RWR74N2001FSS73 Vishay /Dale
  • More about RWR74N2001FSS73 Vishay /Dale
    RWR74N2001FSS73 Vishay /Dale
    RWR74N2001FSS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74N2001FSS73 is described as RES 2K OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.