RWR71SR301FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR71SR301FRB12 Vishay /Dale
    RWR71SR301FRB12 Vishay /Dale
    RWR71SR301FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR71SR301FRB12 is described as RES 0.301 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.