RNR55J4992FSB14 Vishay /Dale
  • More about RNR55J4992FSB14 Vishay /Dale
    RNR55J4992FSB14 Vishay /Dale
    RNR55J4992FSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNR55J4992FSB14 is described as RES 49.9K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM