RNR55H9091DSRSL Vishay /Dale
  • More about RNR55H9091DSRSL Vishay /Dale
    RNR55H9091DSRSL Vishay /Dale
    RNR55H9091DSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNR55H9091DSRSL is described as RES 9.09K OHM 1/8W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK