RNR55H2940FSBSL Vishay /Dale
  • More about RNR55H2940FSBSL Vishay /Dale
    RNR55H2940FSBSL Vishay /Dale
    RNR55H2940FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNR55H2940FSBSL is described as RES 294 OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM