RNC60J40R2BSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC60J40R2BSB14 Vishay /Dale
    RNC60J40R2BSB14 Vishay /Dale
    RNC60J40R2BSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60J40R2BSB14 is described as RES 40.2 OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK