RNC60J4070BSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC60J4070BSRE6 Vishay /Dale
    RNC60J4070BSRE6 Vishay /Dale
    RNC60J4070BSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60J4070BSRE6 is described as RES 407 OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"