RNC60J3201BSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC60J3201BSB14 Vishay /Dale
    RNC60J3201BSB14 Vishay /Dale
    RNC60J3201BSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60J3201BSB14 is described as RES 3.2K OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"