RNC60J2210BSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC60J2210BSRE6 Vishay /Dale
    RNC60J2210BSRE6 Vishay /Dale
    RNC60J2210BSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60J2210BSRE6 is described as RES 221 OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM