RNC60J2182BSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC60J2182BSB14 Vishay /Dale
    RNC60J2182BSB14 Vishay /Dale
    RNC60J2182BSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60J2182BSB14 is described as RES 21.8K OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED