RNC60J2132BSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC60J2132BSB14 Vishay /Dale
    RNC60J2132BSB14 Vishay /Dale
    RNC60J2132BSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60J2132BSB14 is described as RES 21.3K OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE