RNC60H7412BSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC60H7412BSB14 Vishay /Dale
    RNC60H7412BSB14 Vishay /Dale
    RNC60H7412BSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60H7412BSB14 is described as RES 74.1K OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"