RNC60H4530BSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC60H4530BSB14 Vishay /Dale
    RNC60H4530BSB14 Vishay /Dale
    RNC60H4530BSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60H4530BSB14 is described as RES 453 OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS