RNC55K75R0FMBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55K75R0FMBSL Vishay /Dale
    RNC55K75R0FMBSL Vishay /Dale
    RNC55K75R0FMBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55K75R0FMBSL is described as RES 75 OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK