RNC55K2004FPRSL Vishay /Dale
  • More about RNC55K2004FPRSL Vishay /Dale
    RNC55K2004FPRSL Vishay /Dale
    RNC55K2004FPRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55K2004FPRSL is described as RES 2M OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"