RNC55J60R4FMB14 Vishay /Dale
  • More about RNC55J60R4FMB14 Vishay /Dale
    RNC55J60R4FMB14 Vishay /Dale
    RNC55J60R4FMB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J60R4FMB14 is described as RES 60.4 OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK