RNC55J4752FPB14 Vishay /Dale
  • More about RNC55J4752FPB14 Vishay /Dale
    RNC55J4752FPB14 Vishay /Dale
    RNC55J4752FPB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J4752FPB14 is described as RES 47.5K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM