RNC55J3650FSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC55J3650FSB14 Vishay /Dale
    RNC55J3650FSB14 Vishay /Dale
    RNC55J3650FSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J3650FSB14 is described as RES 365 OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM