RNC55J28R4BSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC55J28R4BSRE6 Vishay /Dale
    RNC55J28R4BSRE6 Vishay /Dale
    RNC55J28R4BSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J28R4BSRE6 is described as RES 28.4 OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM