RNC55H9651DSRSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H9651DSRSL Vishay /Dale
    RNC55H9651DSRSL Vishay /Dale
    RNC55H9651DSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H9651DSRSL is described as RES 9.65K OHM 1/8W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS