RNC55H9312FMBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H9312FMBSL Vishay /Dale
    RNC55H9312FMBSL Vishay /Dale
    RNC55H9312FMBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H9312FMBSL is described as RES 93.1K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"