RNC55H5380BSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC55H5380BSRE6 Vishay /Dale
    RNC55H5380BSRE6 Vishay /Dale
    RNC55H5380BSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H5380BSRE6 is described as RES 538 OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH