RNC55H5111FSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H5111FSBSL Vishay /Dale
    RNC55H5111FSBSL Vishay /Dale
    RNC55H5111FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H5111FSBSL is described as RES 5.11K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK