RNC55H49R9FSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H49R9FSBSL Vishay /Dale
    RNC55H49R9FSBSL Vishay /Dale
    RNC55H49R9FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H49R9FSBSL is described as RES 49.9 OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED