RNC55H3833FSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC55H3833FSB14 Vishay /Dale
    RNC55H3833FSB14 Vishay /Dale
    RNC55H3833FSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H3833FSB14 is described as RES 383K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE