RNC55H2800FSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H2800FSBSL Vishay /Dale
    RNC55H2800FSBSL Vishay /Dale
    RNC55H2800FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H2800FSBSL is described as RES 280 OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS