RNC55H2490FPBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H2490FPBSL Vishay /Dale
    RNC55H2490FPBSL Vishay /Dale
    RNC55H2490FPBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H2490FPBSL is described as RES 249 OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK