RNC55H2221BSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC55H2221BSB14 Vishay /Dale
    RNC55H2221BSB14 Vishay /Dale
    RNC55H2221BSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H2221BSB14 is described as RES 2.22K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F