RNC55H2201BSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC55H2201BSRE6 Vishay /Dale
    RNC55H2201BSRE6 Vishay /Dale
    RNC55H2201BSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H2201BSRE6 is described as RES 2.2K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"