RNC55H1881BSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC55H1881BSB14 Vishay /Dale
    RNC55H1881BSB14 Vishay /Dale
    RNC55H1881BSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H1881BSB14 is described as RES 1.88K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE