RNC55H1333FSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H1333FSBSL Vishay /Dale
    RNC55H1333FSBSL Vishay /Dale
    RNC55H1333FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H1333FSBSL is described as RES 133K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM