RNC50K1000FPBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50K1000FPBSL Vishay /Dale
    RNC50K1000FPBSL Vishay /Dale
    RNC50K1000FPBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50K1000FPBSL is described as RES 100 OHM 1/10W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH