RNC50J8352BSRSL Vishay /Dale
  • More about RNC50J8352BSRSL Vishay /Dale
    RNC50J8352BSRSL Vishay /Dale
    RNC50J8352BSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J8352BSRSL is described as RES 83.5K OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS