RNC50J69R8BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50J69R8BSBSL Vishay /Dale
    RNC50J69R8BSBSL Vishay /Dale
    RNC50J69R8BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J69R8BSBSL is described as RES 69.8 OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK