RNC50J6982FSRSL Vishay /Dale
  • More about RNC50J6982FSRSL Vishay /Dale
    RNC50J6982FSRSL Vishay /Dale
    RNC50J6982FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J6982FSRSL is described as RES 69.8K OHM 1/10W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE