RNC50J4991BSR36 Vishay /Dale
  • More about RNC50J4991BSR36 Vishay /Dale
    RNC50J4991BSR36 Vishay /Dale
    RNC50J4991BSR36 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J4991BSR36 is described as RES 4.99K OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS