RNC50J4021BSRSL Vishay /Dale
  • More about RNC50J4021BSRSL Vishay /Dale
    RNC50J4021BSRSL Vishay /Dale
    RNC50J4021BSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J4021BSRSL is described as RES 4.02K OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE