RNC50J3790BSRSL Vishay /Dale
  • More about RNC50J3790BSRSL Vishay /Dale
    RNC50J3790BSRSL Vishay /Dale
    RNC50J3790BSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J3790BSRSL is described as RES 379 OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE