RNC50J27R4BSRSL Vishay /Dale
  • More about RNC50J27R4BSRSL Vishay /Dale
    RNC50J27R4BSRSL Vishay /Dale
    RNC50J27R4BSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J27R4BSRSL is described as RES 27.4 OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE