RNC50J2262BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50J2262BSBSL Vishay /Dale
    RNC50J2262BSBSL Vishay /Dale
    RNC50J2262BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J2262BSBSL is described as RES 22.6K OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE